News  ·  Newsletter  ·  Media  ·  

Hockey at School for World Snow Day

15 January 2018 | Prienai | Lithuania
  258 Event Participants  

Hockey at School for World Snow Day


J. Basanavičiaus g. 1
 LT-59129 Prienai  
Lithuania
(+370) 686 982 95
Send email
Host Home Page

Report

Prienų „Žiburio“ gimnazija – „Pasaulinės Sniego dienos“ dalyvė
Šiemet, kaip ir prieš metus, Prienų „Žiburio“ gimnazija vėl prisijungė prie Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ iniciatyvos dalyvauti projekte „Pasaulinė Sniego diena – 2018“, kuris buvo vykdomas 2018 m. sausio 15-21 d.
Šio projekto pagrindinis tikslas – skatinti Lietuvos mokinius fiziškai aktyviai ir smagiai praleisti vieną sausio savaitę, pasiūlyti jiems žaisti ledo ritulio žaidimą, modifikuojant taisykles, bei nauduojant prieinamas bei netradicines priemonės.
Nuo pirmadienio iki penktadienio Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokiniai, per kūno kultūros pamokas, turėjo galimybę susipažinti bei žaisti „Donut Hockey“ (spurgų ritulys) žaidimą. Šį žaidimą į gimnaziją iš paskutinio tarptautinio kūno kultūros mokytojų seminaro, vykusio liepos 22-28 dienomis, Mals miestelyje, Italijoje, atvežė kūno kultūros mokytojas Olegas Batutis. I-III gimnazijos klasių mokiniai, KK mokytojų padedami, ne tik susipažino su šiuo žaidimu, bet ir išbandė savo jėgas mini varžybose, sudarydami mišrias (berniukų ir mergaičių) komandas. Visą savaitę kūno kultūros pamokose vyravo teigiamas nusiteikimas, sportinis azartas ir puiki nuotaika.
Renginio vadovas Olegas Batutis labai džiaugiasi pavykusiu renginiu, mokinių aktyviu ir azartišku dalyvavimu. „Džiaugiuosi, kad mes nusprendėme pasiūlyti mokiniams būtent „Donut Hockey“ žaidimą, kurio oficialiu ambasadoriumi Lietuvoje aš esu. Jau visa pusmetį važiuodamas per Lietuvą su seminarais pristatau šį žaidimą įvairių miestų ir rajonų kūno kultūros mokytojams, tačiau tik dabar pirmą kartą pasitaikė proga ir galimybė tai padaryti mūsų gimnazijoje. Šis žaidimas yra sukurtas visai neseniai geros mano pažįstamos ir draugės, kūno kultūros mokytojos iš Šveicarijos – Muriel Sutter. Nežiūrint į tai, kad žaidimas yra visai naujas ir sukurtas labiau mergaitėms, Šveicarijoje jis yra labai popaliarus, žaisti šį žaidimą pamėgo ir mergaitės ir berniukai, o taip pat ir studentai. Tikiuosi jis prigis ir mūsų šalyje.“ – dalijosi savo įspūdžiais O. Batutis.
Visą informaciją apie renginius ir jų dalyvius galima rasti oficialioje „World Snow Day“ internetinėje svetainėje: https://world-snow-day.com, arba http://www.sportasvisiems.lt; http://www.lkkma.lt.

Special Offers
- Free gifts and prizes
Link to event video: ziburys.prienai.lm.lt/?p=15579
  ·  
T +41 31 368 14 15
  ·  
info@zollhausbern.ch