News  ·  Newsletter  ·  Media  ·  

Hockey at School for World Snow Day

15-21 January 2018 | Trakai | Lithuania
  45 Event Participants  

Hockey at School for World Snow Day


Birutės g. 48
 LT - 21114 Trakai 
Lithuania
(+370) 614 164 93
Send email
Host Home Page

Report


Pasaulinė sniego diena smagiai paminėta Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje
Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, bendradarbiaudama su Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija, prisijungė prie „Lietuvos asociacijos sportas visiems“ projekto „Pasaulinė sniego diena – 2018“ ir organizavo renginį „Ledo ritulys mokykloje“.
Sausio 17 dieną, sniegui užklojus gimnazijos krepšinio aikštelę, penktokai ant sniego galėjo išbandyti jėgas – žaisti ledo ritulį plastmasinėmis lazdomis ir kamuoliuku, dalyvauti įvairiuose konkursuose ir atlikti užduotis. Iš dangaus byrėjo baltos snaigės, kiemas skambėjo nuo vaikų juoko ir puikių emocijų. Renginio dalyviai buvo apdovanoti diplomais, prizais bei įvairiais suvenyrais. Į klasę vaikai grįžo puikios nuotaikos, vaišindamiesi arbata aptarė veiklas, pasidalino įspūdžiais.
Pasaulinės sniego dienos pagrindinis tikslas – priminti vaikams, šeimai, kad žiemą įdomu judėti ir sportuoti lauke. Tinkamai apsirengus, vaikų judėjimas ir šaltuoju metų laiku yra svarbus. Grynas oras reikalingas vaikų organizmui. Grūdindamiesi galime išvengti peršalimo ligų, sustiprinsime vaikų imunitetą.
Kūno kultūros mokytoja Liudvika Tichonova
Special Offers
- Free gifts and prizes
Link to event video: www.tvdg.lt/jom315/index.php/lt/mnu-main-lt-naujienos?view=agranew%20&id=1035&itemid=119
  ·  
T +41 31 368 14 15
  ·  
info@zollhausbern.ch